Dodatkowe informacje o jodze na www.joga-joga.pl
Zapraszamy również do udziału w grupie terapii tańcem i ruchem oraz w spotkaniach z tańcami w krągu. Informacje www.terapia-tancem.com


Kilka opini naszych uczniów:

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze z dużą dbałością o bezpieczeństwo uczestników i ich indywidualny rozwój. W czasie ćwiczeń korzystamy z licznych pomocy (klocki, paski ...) dzieki czemu w warsztatach mogą brać udział osoby w każdym wieku, zarówno zdrowe jak i ze schorzeniami kręgosłupa. Joga jest doskonałą formą ruchu. Pozwala nam zachować zdrowie, buduje naszą siłę, podnosi witalność, poprawia samopoczucie.

Joga wyleczyła mój kręgosłup
Gdy pięć lat temu po raz pierwszy poszłam na zajęcia jogi na Mazurską czułam że ruchomość moich kości jest coraz mniejsza. Trochę trwało zanim nauczyłam sie rozumieć moje ciało i panować nad nim. I któregoś dnia stał sie cud - mój kręgosłup przestał mnie boleć,mogłam się swobodnie odwracać i schylać , do tej pory było to mocno utrudnione.Polecam jogę każdemu kto ma podobne problemy.Szkoła na Mazurskiej jest wyposażona we wszystkie potrzebne do ćwiczeń pomoce,sala jasna i duża,za oknem miły widok ,cicho i spokojnie.Nauczycielka - Mila do każdego ucznia podchodzi indywidualnie dobiera ćwiczenia do naszych możliwości , uczy nas jak pomóc sobie samym i żyć bez bólu. Polecam.

Spotkanie z jogą to najpiękniejsza przygoda mojego życia. Przygoda, która trwa i pozwala mi odkrywać coraz to nowe ścieżki. Z perspektywy czterech lat śmiało mogę powiedzieć, że odnalazłam swojąpasję, która pozwala mi nabrać dystansu do siebie oraz mojego życia. Joga pozwoliła mi przezwyciężyć wiele trudnych momentów w moim ciele, często zaskakują mnie i zdumiewają. Joga to dla mnie niekończąca sięwędrówka w którą warto wyruszyć, bo to podróż pełna niezwykłych przygód. Ale najważniejsze to Przewodnik, który mnie prowadzi, bez Niej to nigdy nie było by TO!

Jestem osobą, którą joga zafascynowała, stała się obecna w moim codziennym życiu Dzięki praktyce jogi łatwiej jest mi odnaleźć się w otoczeniu, w przyjaźni i z uśmiechem postrzegać otaczający świat.
Joga pozwala mi na lepsze relacje z najbliższymi, pomaga rozładować negatywne emocje, nabrać dystansu do wielu codziennych spraw a przez to rola, którą pełnię w rodzinie daje mi dużo satysfakcji i wprowadza w pogodny nastrój.
Joga to też dobra kondycja i sprawność fizyczna, daje ją systematyczne wykonywanie assan . Mam dużo zadowolenia, radości z codziennej praktyki. Czuję się lekka, wewnętrznie doenergetyzowana, po prostu wolna.
Praktyka jogi wpłynęła na zmianę mojej kuchni. Bardziej zwracam uwagę na to co jem i jak jem. Coraz częściej potrafię odróżnić, które potrawy służą mojemu zdrowiu.
Jednym słowem - joga to wielka przygoda mojego dojrzałego życia - niech trwa.

W Szkole Jogi na Mazurskiej ćwiczę od 6 lat. Czym są dla mnie te ćwiczenia? To codzienna witamina, lek na astmę i nadciśnienie, to nauka radzenia sobie z codziennością, to wreszcie cudowny "przymus" zadbania o siebie.