JOGA DLA KAŻDEGO – Ruch, relaks, regeneracja.

JOGA DLA KAŻDEGO

Ruch, relaks, regeneracja.

Szkoła została założona prawie 20 lat temu przez Emilię Trąbińską – dyplomowaną nauczycielkę hatha – jogi. Joga dla każdego to miejsce pełne życia, harmonii i energii. W kameralnej sali o powierzchni 80 m2 prowadzone są zajęcia hatha jogi oraz jogi powięziowej. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera i dbałość o szczegóły sprawiają, że na zajęcia uczęszczają osoby w każdym wieku. W tym wyjątkowym miejscu możesz praktykować jogę, uczestniczyć w warsztatach tematycznych i udać się na koncert gongów. Joga dla każdego to miejsce, w którym przywrócisz swoją wewnętrzną równowagę, zregenerujesz ciało i weźmiesz głębszy oddech.Joga dla każdego to miejsce pełne życia, harmonii i energii. W kameralnej sali o powierzchni 80 m2 prowadzone są zajęcia hatha jogi oraz jogi powięziowej. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera i dbałość o szczegóły sprawiają, że na zajęcia uczęszczają osoby w każdym wieku. W tym wyjątkowym miejscu możesz praktykować jogę, uczestniczyć w warsztatach tematycznych i udać się na koncert gongów. Joga dla każdego to miejsce, w którym przywrócisz swoją wewnętrzną równowagę, zregenerujesz ciało i weźmiesz głębszy oddech.

[osm_map_v3 map_center= "52.1028,21.2511" zoom="17.095588258945557" width="95%" height="450" map_border="thin solid " post_markers="1" type="" control="" ]